Wybór czasopisma

 

Wybór czasopisma odpowiedniego dla danego tekstu to proces, który może przyprawić o ból głowy.

Nawet przełomowy artykuł złożony w czasopiśmie, którego tematyka i odbiorcy dokładnie nie odpowiadają zagadnieniu, ma nikłe szanse na publikację.

 

Medical-Paper pomoże w wyborze odpowiedniego czasopisma medycznego dla Twojego artykułu.

 

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom autora i jednocześnie spełnić wymogi wydawców, sporządzimy krótką listę czasopism, których oczekiwania i szanse publikacji będą zbieżne z preferencjami autora (koszty i czas złożenia, zasięg, zakres, open-access, peer-reviewed, impact factor, indeks cytowań, itp.).

Złożenie artykułu

 

Proces składania końcowej wersji artykułu do publikacji może być kłopotliwy, tym bardziej że różnią się wymogi poszczególnych czasopism. Zazwyczaj należy przejść rejestrację, utworzyć konto, wypełnić różnorodne formularze, napisać odpowiedni list przewodni, prawidłowo przesłać części artykułu (dane, tabele), spełnić wymagania dotyczące formatu i organizacji tekstu, zaproponować recenzentów, itd.

 

Medical-Paper wykonuje te wszystkie czynności za Ciebie oszczędzając Tobie czasu i frustracji.

 

Śledzimy każdy etap składania artykułu, monitorujemy jego status w procesie publikacji i recenzowania oraz komunikujemy się z wydawcą czasopisma w imieniu autora.

Odpowiedzi na recenzje

 

Niemal wszystkie artykuły przechodzą przez proces oceny przed akceptacją do publikacji. Jest to zadanie recenzentów, którzy przeprowadzają ocenę tekstu i podnoszą ważne kwestie, na które autor musi odpowiedzieć. Recenzenci mogą także wskazać na błędy i słabości artykułu, które będą wymagać korekty.

Medical-Paper pomoże Ci odpowiedzieć na uwagi recenzentów.

Wesprzemy Cię w komunikacji z recenzentami pomagając odpowiedzieć trafnie na ich pytania i odnieść się do ich wątpliwości tak by je rozwiać lub poprawić wskazane przez nich błędy.

WSPARCIE WYDAWNICZE

Symulacja recenzji

 

Ta usługa obejmuje ocenę artykułu celem identyfikacji potencjalnych błędów, problemów i nieścisłości.

 

Medical-Paper przygotowuje recenzję, w której wyszczególnione zostają wszystkie sugerowane poprawki. Usługa może być świadczona także dla innych tekstów medycznych, takich jak plakaty naukowe, prezentacje, prace dyplomowe studentów, doktoraty i projekty badawcze.

 

Nie redagujemy treści. Usługa obejmuje wyłącznie ocenę tekstu poprzez wskazanie punktów krytycznych oraz przekazanie uwag (w trybie „śledzenia zmian” programu MS Word) do samodzielnej interpretacji i korekty przez autora.

DARMOWA WYCENA
ADRES
PRACUJ Z NAMI

Medical-Paper.eu

Poznan Lab - Instytut Medycyny Praktycznej Sp. z o.o.

ul. Leśna 42a

62-081 Przeźmierowo k/Poznania

+48 507 967 858

info@medical-paper.eu